Професор Сергій Сітько

Шановні пані та панове!

Квантова медицина ґрунтована на уявленнях нового напряму в природознавстві, яке дістало назву фізика живого. Відповідно до цих уявлень реалізація спадкової інформації організму, тобто його становлення і постійна підтримка функціонування, здійснюється шляхом створення його проміжної структури, електромагнітного макету, "креслень", по яких будується тіло. Цей макет дуже стійкий, бо є когерентним полем лазерного типу в міліметровому діапазоні електромагнітних

Тому в звичайних ситуаціях не вимагається зовнішнє втручання; організм самовідновлюється, звіряючись з макетом при пораненнях, переломах і так далі. Якщо ж з деяких причин сталася деформація макету, то ця деформація буде реалізовується і на рівні тіла, тобто людина хворітиме, і ніякі зовнішні втручання ("лікування") не мають сенсу.

Деформація макету відбувається на квантово-механічному рівні, і для відновлення здоров'я потрібно відновити симетрію макету. Цим і займається квантова медицина, використовуючи технології, розроблені в інших галузях фундаментальної фізики. При цьому інтенсивність зовнішньої дії в сотні мільярдів разів менша, ніж все, що досі використовувалося в медицині. Це, з одного боку, забезпечує стовідсоткову гарантію відсутності небажаних побічних ефектів, але, з іншого боку, пред'являє високі вимоги до використовуваної апаратури, за допомогою якої має здійснюватися регулярний контроль приладів квантової медицини.

В силу не залежних від мене причин контроль за апаратурою, що випускається, і профілактична її перевірка в широкому масштабі не існує. Тому багато приладів, які продаються (принаймні, ті, які потрапляли до нас на перевірку), мають параметри, не відповідні моїм вимогам, і не можуть вважатися апаратами квантової медицини.

Найгірше, що вихідна потужність їх частот буває в десятки тисяч разів більше енергії квантів мм-діапазону, а це може відгукнутися небажаними побічними ефектами.

Том я не рекомендую влаштовувати домашнє лікування "апаратами квантової медицини", а якщо у Вас є необхідність перевірки і відновлення свого макету (чи макету Ваших близьких), запишіться до мене на співбесіду по телефону( 38-044-2346751) або зв'яжіться з адміністратором по телефону 093-737-34-00.

Прийом проводиться за адресою:

Київ, Україна 01004

вул. Кропивницького 6, оф.1

"Сітько - центр"

Ваш професор С.П.Сітько