Професор Сергій Сітько

ПАМ’ЯТКА

Я не лікую. Більше того, я переконаний, що нікому зі смертних не дано лікувати людей.

Мені вдалося відкрити існування власного когеретного поля організму лазерного типу (інші визначення цього ж об’єкту, який є фундаментальною ознакою живого: електромагнітний каркас, електромагнітний макет, Божий захист), через яке відбувається реалізація геному.

Я разом з моїми учнями (а учні мої тут, на відміну від мене, професійні лікарі) вивчаю це когерентне поле і відпрацьовую методи його корекції.

З’ясувалося, що всі хронічні і, так звані, «невиліковні» захворювання обумовлені деформацією цього когерентного поля, виникненням (на мові квантової механіки) метастабільних потенційних ям і, як наслідок, системи їх власних частот, які змішуються з власними характеристичними частотами організму, через які ретранслюється геном.

Внаслідок цього спадкова інформація, що передається для реалізації організму, виявляється фальшивою. Для усунення метастабільних утворень, тобто для симетризації самоузгодженого потенціала організму, використовуються резонансні методи, що в свій час були розроблені фундаментальною фізикою, з використанням окремих квантів мм-діапазону.

Виявилося, що поновлення потенціалу супроводжується поновленням здоров’я добровольців без небажаних побічних ефектів, які супроводжують всі, без винятку методи медичного втручання.

Президент МБФ

Доктор фізико-математичних наук

проф.С.П.Сітько